Написать в
WhatsApp
Написать в
Telegram
Каталог

Pike.ua - Блог для рыбаков

Ловля карпа: на что клюет, как ловить, прикормка и снасти на карпа

Ловля карпа это очень увлекательная рыбалка. Кроме удовольствия от пойманной рыбы, карповая рыбалка приносит не забываемые эмоции. 

Читать далее
Тепловізори військові: Секретний збройний арсенал темряви

Тепловізори для військових є важливим елементом сучасної бойової техніки. Вони дозволяють військовим здійснювати нічний спостереження, розвідку та ведення бойових дій у різних умовах та на різних теренах.

Основні технічні характеристики тепловізорів для військових

Основні технічні характеристики тепловізорів для військових включають:

 1. Інфрачервоний детектор: це ключовий компонент, який використовується для збору інфрачервоного випромінювання від об'єктів у вигляді теплової карти.

 2. Оптична система: тепловізори мають оптичні системи збирання та фокусування інфрачервоного випромінювання для формування зображення.

 3. Температурна чутливість: ця характеристика визначає, наскільки чутливим є тепловізор до змін температури навколишнього середовища. Чим вище температурна чутливість, тим краще може реагувати тепловізор на слабкі теплові сигнали.

 4. Діапазон температур: тепловізори військові можуть працювати в різних діапазонах температур, що розширює їхнє застосування в різних кліматичних умовах.

 5. Оптичне збільшення: багато тепловізорів мають можливість оптичного та цифрового збільшення, що дозволяє військовим збільшувати зображення для детального розгляду об'єктів на великій відстані.

 6. Компенсація температури: ця функція дозволяє тепловізору автоматично компенсувати внутрішні температурні коливання, щоб забезпечити стабільну роботу в різних умовах.

Технічні характеристики тепловізорів для військових визначають їхню ефективність та застосування у різних військових операціях і сценаріях.

Хто обирає тепловізори для військових

Вибір тепловізорів для військових здійснюють кваліфіковані військові експерти, командири підрозділів та технічні спеціалісти, які враховують потреби та вимоги військових операцій.

Переваги тепловізора для військових

 • Підвищена ефективність нічних операцій
 • Можливість виявлення прихованих об'єктів та ворожих сил
 • Покращення безпеки та результативності бойових дій
 • Швидкий доступ до інформації навіть у обмежених умовах видимості

Сфери застосування тепловізора для військових

Тепловізори для військових застосовуються в різних сферах військової діяльності, таких як розвідка, нічні операції, оборона та безпека, моніторинг кордону, пошук та рятувальні операції.

Що обрати тепловізор чи тепловізійний приціл для застосування в ЗСУ

Вибір між тепловізором і тепловізійним прицілом для застосування в Збройних Силах України (ЗСУ) залежить від конкретних завдань, потреб та умов бойових дій. Ось деякі основні переваги кожного з них:

Тепловізор:

 1. Широкий огляд: тепловізор може охоплювати широку область, що дозволяє здійснювати моніторинг та розвідку великих територій.
 2. Нічне бачення: тепловізори дозволяють виявляти об'єкти вночі або при обмеженій видимості, що робить їх важливими для нічних операцій.
 3. Виявлення прихованих об'єктів: за допомогою тепловізора можна виявляти приховані об'єкти, які можуть бути невидимі звичайним спостереженням.

Тепловізійний приціл:

 1. Точність стрільби: тепловізійний приціл дозволяє точно визначити місце розташування цілі та забезпечує більшу точність стрільби, особливо в умовах обмеженої видимості.
 2. Швидкість реакції: використання тепловізійного прицілу може зменшити час реакції на виявлення цілі, що є важливим у бойових ситуаціях.
 3. Інтеграція зі зброєю: тепловізійні приціли можуть бути інтегровані безпосередньо зі зброєю, що робить їх більш зручними та функціональними для стрільби на рухомі цілі.

При виборі між тепловізором і тепловізійним прицілом для ЗСУ важливо враховувати конкретні завдання та потреби підрозділів, а також технічні можливості та обмеження обладнання.

Купити тепловізори для військових в магазині OpticsPRO

Зверніться до магазину OpticsPRO, щоб отримати найкращі тепловізори для військових, які відповідають найвищим стандартам якості та надійності. Ми пропонуємо широкий вибір моделей від провідних виробників за доступними цінами.

Тигровый орех приготовление

Приготовление тигрового ореха для ловли карпа это простое мероприятие с которым справится любой начинающий рыбак.

Тигровые орехи – сформировавшийся отдельный вид карповой прикормки. Тигровые орехи часто используют на водоемах, где много нежелательных видов рыбы, так как они привлекают в основном карпа, а значит, помогают избавиться от всего остального. 

Читать далее
ТОП 5 БОЙЛОВ НА КАРПА. РЕЙТИНГ 2024

Рейтинг лучших бойлов 2024 составлен на основе средних результатов ловли карпа на различных водоемах Украины, а рейтинги продаж данных бойлов доказывают результаты. 

Читать далее
Вкусная рыба в автоклаве. Секреты успешных рыбаков.

Рыбная ловля является одним из давних увлечений человечества, еще с тех пор, когда от того, насколько богатым будет улов, зависело выживание племени. Многие рыбаки имеют в своем арсенале большое количество снастей, позволяющих похвастаться хорошим уловом после результативной рыбалки. 

Читать далее
Топ 10 лучших блесен на щуку

Щука является одной из самых популярных рыб для ловли. Это связано с тем, что этот хищник имеет достаточно крупные размеры, их вес может достигать 35 кг, а длина — 2 метра. 

Читать далее
Выбор бюджетного карповика (ТОП-5)

Бюджетное карповое удилище выбрать довольно сложно, по этому мы сделали ТОП-5 карповиков с ценой до 1500 грн. 

Читать далее
CSL и с чем его едят!

Меня зовут Люда, и я буду рассказывать Вам о рыбалке и около нее. Теперь все подписчики и посетители сайта pike.ua будут иметь возможность подписаться на эти рассылки отдельно. 

Так вот, CSL и с чем его едят. Так называемый corn steep liquor, состоит из натуральных экстрактов кукурузы, бетаина, витаминов и всяческих полезных веществ. Объясню проще на примере людей. ЦСЛ для рыбы, это как для человека 50 грамм водки перед ужином с вкусным борщом или кетчуп к тарелке спагетти или соевый соус к суши-роллам.

Читать далее
Користь текіли для здоров'я та як вибрати правильний напій

Текіла — універсальний напій, який можна вживати в чистому вигляді або у складі коктейлів. На батьківщині, в Мексиці, цей алкоголь не закусують і навіть не запивають, хоча його міцність достатньо висока. Виробляють напій із соку блакитної агави, яка зустрічається тільки в окремих штатах. Мексиканську горілку настільки вподобали в різних країнах по всьому світу, що її часто називають королевою барів і дискотек. Однак, окрім створення веселого настрою, цей міцний алкоголь забезпечує для організму й певну користь. 

Читать далее
Топ 5 водоемов для спортивной рыбной ловли в Киевской области

Очень часто наши клиенты, начинающие и рыбаки со стажем, спрашивают наскуда можно поехать недалеко от Киева и половить ту или иную рыбу. Сегодня мы хотим рассказать о 5 водоемах Киевской области где можно комфортно и успешно ловить рыбу

Читать далее