Гарантії та повернення

Гарантії

Ми гарантуємо, що Ви отримаєте 100% офіційний товар.

Ми гарантуємо повернення або обмін протягом 14 днів з дня покупки.

Ми зобов'язуємося перевіряти товар перед відправкою/відвантаженням клієнтам.

Ми офіційні представники, топ дистриб'юторів та дилерів рибальських товарів в Україні.

Ми не продаємо ламаний, битий, прострочений товар.

Повернення

Все повернення здійснюється за рахунок покупця, якщо Ви відмовилися від товару або хочете його повернути, то всі витрати на доставку оплачує покупець!

Повернення або обмін товару здійснюється лише за попереднім погодженням з менеджером у телефонному режимі. Номер телефону для зв'язку: (067) 831-92-62.

Перевірка комплектності та зовнішнього вигляду товару на відсутність сколів, подряпин, тріщин, вм'ятин чи інших пошкоджень здійснюється Покупцем досі оплати. Коли товар прийнятий Покупцем, може його повернути чи змінити, якщо товар відповідає, тому, що він замовляв чи є бракованим.

При отриманні товару у складу Перевізника Покупець перевіряє товар. Якщо Ви не перевірили товар на складі компанії Перевізника, то автоматично погоджуєтеся з дефектами або недоліками, пов'язаними з доставкою.

Якщо Покупець користувався товаром і вирішив, що він йому не подобається, повернення можливе лише згідно з правилами, описаними в Законі України.

Відповідно до статті 9 Закону України «Про захист прав споживачів» ми надаємо нашим покупцям право обміняти або повернути куплений у нас товар протягом 14 днів після покупки. Повернення в цьому випадку можливе лише якщо:

товар не був у вжитку і жодним чином не використовувався;
не проводився монтаж та підключення обладнання, не робилися будь-які налаштування;
повністю збережена фірмова упаковка та комплект поставки (включаючи ярлики та пломби);*
товар знаходиться в тому ж стані, що і на момент купівлі та передачі користувачеві (у справному технічному стані, без будь-яких механічних пошкоджень та дефектів);
за наявності розрахункових документів товару виданих споживачеві разом із товаром.
*часткове або повне порушення зовнішнього вигляду упаковки, відсутність будь-яких компонентів упаковки або їх сильне, невідновне пошкодження (правильне розкриття картонної упаковки її порушенням не є).

УВАГА - товари які не підлягають поверненню: шнури, волосіні, підгодовування, бойли, атрактанти та інші сипкі та рідкі продукти.

Якщо Ви виявили шлюб чи дефект - потрібно написати на info@pike.ua лист із фото додатком дефекту чи шлюбу, ми розглянемо його протягом 3-х робочих днів.

упаковка

Упаковка товару проводиться в картонні коробки або плівкою стрейч. Вудилища упаковуються в картонні тубуси, тим самим ми захищаємо нас і Вас від недбалості співробітників компанії перевізника.

Терміни доставки

Замовлення обробляються та відправляються (доставляються) у міру надходження та черги. Акційні замовлення, зі знижками, доставляються та вирушають в останню чергу.

Стандарти з доставки замовлень:

до 11-00 – доставка по Києву день у день, за наявності товару на нашому складі, якщо товар перебувати на складі партнера, доставки виконуються на наступний робочий день. Окрім п'ятниці!

до 14-00 - відправка по Україні товару щодня, за наявності товару у нашому складі, якщо товар перебувати складі партнера, доставки виконуються наступного робочого дня.

Якщо товар знаходиться не в Києві, терміни доставки збільшуються, але не перевищують 7 робочих днів.